Ознака: Елизабет Бенкс

Сцена

На доделувањето на Оскарите носеше тоалета стара 16 години и остави посилен впечаток од многу колешки

И додека повеќето славни дами на доделувањето на Оскарите се појавија во креации од најновите колекции на дизајнерските куќи, актерката Елизабет Бенкс носеше тоалета која ја пронашла во својот ормар. […]