Ознака: Елизабет Мекговерн

Сцена

Актерката тврди дека го научила на сè: Јас го направив Бред Пит маж!

Еден од најпознатите актери во светот, 56-годишниот Бред Пит, со децении мами воздишки на жените низ целиот свет. Меѓутоа, сега се огласи 58-годишната актерка Елизабет МекГоверн, која тврди дека мажественоста […]