Ознака: Елина Бажаева

Занимливости

Се омажи во венчаница вредна 280 илјади евра, но свадбата за неа била многу тажна!

Кога се мажи ќерката на познат чеченски нафтен тајкун, не треба да има сомнеж дека прославата ќе изобилува со раскош и луксуз.Дваесетгодишната Елина Бажаева неодамна се омажила за четири години […]