Ознака: елитна проституција

Балкан

На повидок е НОВ СКАНДАЛ: Бројни политичари и фудбалери се фатени во синџир со елитна проституција!

Цела Србија во паника, откако во јавноста се дозна за елитната проституција на српскиот организатор Михајло М.Во скандалот се најдоа и голем број на политичари, фудбалери и директори кои ги […]

Балкан

Уапсени елитни проститутки, откриле имиња на видни политичари

Загрепската полиција разбила ланец на меѓународна проституција и уапсила четири лица, од кои еден е познатиот тренер по боречки вештини и кунг-фу мајстор, 62-годишниот Слободан Дубајиќ Даби.Од ова апсење, како […]

Сцена

Шокантна исповед на позната мисица: Добив понуда за елитлна проституција, се започна вака…

Мис Црна Гора, Наташа Милосављевиќ раскажала дека преку порака добила понуда која, како што се сомнева, поврзана е со елитна проституција поради  што  размислува да се јави во полиција.Наташа раскажала […]