Ознака: Ели Фенинг

Сцена

Заради претесен фустан актерка се онесвести на филмскиот фестивал во Кан

На филмскиот фестивал во Кан заради претесниот фустан на “Прада“ се онесвести актерката Ели Фенинг. Како што јавува АП, 21-годишната актерка ја изгубила свеста на вечерата по повод “Трофеј за Шопард“. […]