Ознака: Елмас

Македонски фудбал

Прави што сака со топката, Елмас пак погоди од невозможна позиција! (ВИДЕО)

Македонскиот фудбалски дијамант, повторно ги покажа своите фантастични фудбалски способности и со ново неверојатно ефе од зад гол ја смести топката во мрежата и им ги затвори устите на сите […]