Ознака: ел макферсон

Сцена

Во шестата деценија од животот изгледа како двојно помлада

Познатата моделка и актерка Ел Макферсон деновиве ќе наполни 55 години и каде и да се појави, добива комлименти за својот беспрекорен изглед во шестата деценија. Славната убавица Ел Макферсон […]