Ознака: Ел Чека

Вести

Ел Чека за корупција во кичевската болница: Фатиме не е различна од Катица

Кичевецот со прекар Ел Чека кој објавува бомби од Чикаго тврди дека обвинителката Фатиме Фетаи е инволвирана во корупциски скандал и не е различна од Катица Јанева. „Поминаа речиси 3 […]

Вести

Полиција деноноќно ги чува осудениците од „Диво насеље“, Ел Чека на нозе го крена „Шутка“

Ел Чека ги крена на нозе сите во Истражниот затвор во Шутка, откако вчера испрати порака до премиерот Зоран Заев дека им се подготвува нешто на тројцата обвинети во случајот […]