Ознака: ема вокер

Црна хроника

Фудбалер ја уби својата девојка: Не ни претпоставувал дека ОВА ќе го издаде!

Студентот на колеџот во Меривил Тенеси, кој е обвинет дека по раскинувањето ја убил својата  девојка, на Твитер пратил емотивна порака во која опишал колку му значела жртвата.Вилијам Рајли Гол […]