Ознака: Ема Вотсон

Сцена

„Ако не си изградила дом, ако немаш маж, ако немаш бебе, а полниш 30 години…“

Ема Вотсон, која се прослави со улогата на Хермиона во филмовите за Хари Потер, следната година полни 30 години и како што истакнува, тоа ѝ предизвикува различни емоции. Една од […]

Сцена

Шокантно откритие: Мајкл Џексон сакал да ја ожени оваа девојка кога имала 11 години!

Обвинетиот за убиството на Мајкл Џексон, неговиот личен лекар др Конард Мареј, во  шокантна изјава рекол дека кралот на попот  сакал да се ожени  за тогаш  11- годишната Ема Вотсон.За […]

Сцена

Ема Вотсон е шокиана од американските напредни мажи

  Ѕвездата од Хари Потер Ема Вотсон сеуште пробува да се адаптира на американските мажи, бидејќи тие се многу понапредни од момците од нејзината родна земја Британија. Актерката признава дека […]