Ознака: емилија пендева

Сцена

Се мажи Емилија Пендева, најубавата тату мајсторка

Емилија Пендева, прочуен тату мајстор во земјава, позната и како девојката од спотот за песната „Лејди“ на Тоше Проески, рипна во тавче.  Убавата Емилија, и нејзиниот вереник Горан Коруновски ја […]