Ознака: емилија џорџ

Занимливости

НЕМОРАЛНИТЕ ПОНУДИ СЕ ДЕЛ ОД РАБОТАТА: Емилија е стјуардеса и открива што се случува во приватните авиони!

Емилија Џорџ работела на бројни приватни летови како стјуардеса, а за британскиот „Телеграф“ одлучи да открие сѐ што се случува во приватните авиони на богаташите високо над земјата.-Кога можете да […]