Ознака: Емили Ратајковски

Сцена

Манекенката нападната поради држењето на бебето: „ Го носи како како ташна“

Манекенката Емили Ратајковски вчера го прослави својот 30-ти роденден на егзотична локација и се пофали со фотографии со нејзиниот тримесечен син Силвестер Аполо, но токму поради нив беше на мета […]

Мода

Ја врати модата од крајот на минатиот век: Емили Ратајковски сите ја гледале во чорапите

Емили Ратајковски е позната по тоа што сака да ги „рециклира“ трендовите и да ги враќа во мода, а истото го направила и овој пат. Манекенката ги затресе социјалните мрежи […]

Сцена

Познати манекенки вклучени во измама тешка повеќе милиони долари, меѓу нив се Џенер и Ратајковски

Во моментов, една од најпопуларните и најуспешни манекенки на светот 23-годишната Кендал Џенер, потоа 22-годишната Бела Хадид, 27-годишната Емили Ратајковски и 22-годишниот Хајли Болдвин, се дел од добро смислена милионска […]

Сцена

Оваа убавица има потенок струк од Емили Ратајковски

Хајли Болдвин има моделска кариера каква што други 20-годишни девојќи можат само да сонуваат. Непрестано се разубавува, се снима, но никогаш не и здосади да ги изненади своите фанови.Хајли позираше […]

Сцена

Жешко! Емили Ратајковски го откри бујното деколте!

Светски познатиот модел Емили Ратајковски го освојува светот со својата убавина.Таа важи за една од најубавите жени на светот, но е често мета на критика поради својот преслаб изглед. Многумина […]