Ознака: емина сали животиќ

Сцена

Жирито се фаќаше за глава: Марија ѝ ѕиркаше под фустан, Лукас мислеше дека е скриена камера!

Емина Сали Животиќ (28) од Пожаревац, остави негативен впечаток кај членовите на жирито во „Ѕвездите на Гранд“.При нејзиниот настап, жирито се фаќаше за глава бидејќи цело време фалширала, додека Јелена […]