Ознака: емина јахович

Живот Магазин

Емина Јаховиќ во љубовна врска со турскиот биснисмен

По десет години брак пред нецели три месеци српската поп пејачка Емина Јаховиќ 36, се разведе од турската музичка ѕвезда Мустафа Сандал, а како што велат упатените веќе еден месец […]