Ознака: емисија

Занимливости

Скандал на утринска емисија: Прикажан машки полов орган во живо

Гледачите на популарната утринска британска емисија “Good Morning, Britain” се шокираа кога на малите екрани им бил прикажан машки полов орган. Имено, тема на емисијата била „дали во основните училишта […]

Сцена

Сопругата на српскиот пејач го доеше бебето во емисија во живо

Бојана Баровиќ вчера гостуваше во емисијата „Утро со Наташа,” на Прва ТВ. Водителката Наташа Миљковиќ, со убавата жена на пејачот Никола Роквиќ разговараше само еден месец откако таа се породи. […]

Видео

Иван Исцелитет во живо, со најгледаната емисија на сите времиња… според него!

Зошто ја гледаат и споделуваат емисијата луѓе од цел свет, се запраша Иван? Затоа што е многу значајна, просто кажано… Човек кога има мака бараат сламка спас… И така натака… 

Сцена

Се обиде да ги сокрие и побегне: Карлеуша во „Ѕвездите на гранд“ со лекови излезе од автомобилот

Јелена Карлеуша кришум се врати од Кина и отиде на снимањето на Ѕвездите на Гранд, каде не се одвојувала од својот телефон и лекарствата.Таа цело време е под присмотра на […]

Видео

КОД – сведочењето на Нинџа и другите кои се дел од 27 априлските настани

КОД – сведочењето на Нинџа и другите кои се дел од 27 априлските настани. Интересна сторија и декомпозиција како и што се случило за време упадот во Парламентот и деновите […]

Занимливости

Водителката со задник од „милион долари“ сними видео во танга

Мексиканската водителка на временска прогноза Џенет Гарсија (28), која медиумите ја прогласија за најсексапилно ТВ-лице, на Инстаграм сподели видеоснимка во која гордо го покажува најголемиот адут – својот задник.   […]

Сцена

Шерифовиќ пред нервен слом

Марија Шерифовиќ во последната епизода на емисијата „Ѕвездите на Гранд“  во саботата речиси доживеа нервен сломТаа била бесна поради тоа што останатите членови од жирито дале гладови на кандидат кој […]

Занимливости

Водителка среде емисија го крена фустанот

Романската ТВ водителка Илинка Вандичи ги шокираше гледачите кога на снимање на емисијата панично го крена фустанчето и го покажа долниот веш. Мислела дека внатре влегол пајак.Натпреварувачите, но и оние […]

Сцена

Сораја го јавна среде емисија

Сораја Вучелиќ гостуваше во Амиџи шоу, каде и самата нејзина појава ја остави публиката без текст. Сребрениот стајлниг беше и повеќе од провокативен, но нешто друго сепак го привлече најголемото […]

Видео

Милица Тодоровиќ замеша со задникот на сред емисија и направи ЗЕМЈОТРЕС во студиото!

Откако им покажа на Кубанците секси тверкање, Милица покажа неколку потези и на малите екрани.Откако со врелото тверкање на одмор во Куба им објасни на кубанките како тоа се прави, […]

Сцена

Повторно се надмина себеси: Андрија Милошевиќ…

Се надмина себеси. Милошевиќ кажа најглупав виц досега.Андрија Милошевиќ  беше гостин во  емисијата „Амиџи шоу“. Актерот одлично се забавуваше, а не одолеа да раскаже и  еден виц, за пијаница кој […]

Видео

Се појавила во емисија облечена како да е во бордел а потоа одлучила да се соблече до гола кожа…

Од бес соблече се од себе…Се беше во  ред  додека гостинката во  емисијата  реши  да се соблече до гола кожа. Погледнете  што  се случило.Се беше во  ред  додека гостинката во  […]