Ознака: Еми награди

Сцена

И на 79 години изгледа најмалку двојно помладо…

Црвениот килим на синоќешното доделување на “Emi” наградите во Лос Анџелес, беше одличен повод и за актерката Џејн Фонда да заблеска. Но во буквална смисла на зборот…Можеби модните критичари и […]