Ознака: Еми Шумер

Сцена

Најголеми „кукавици“ меѓу славните: Најавија дека ќе ја напуштат земјата ако Трамп победи, а сега…

Пред победата на Доналд Трампп на изборите за претседател на САД, десетина познати Американци рекоа дека ќе ја напуштат државата ако контроверзниот милионер стане претседател.Меѓу нив беа и дами како […]