Ознака: енди коен

Сцена

Врие на Твитер: Американски водител му порача на Амиџиќ – „ти си идиот!“

Американецот Енди Коен, водител на емисијата „Види што се случува: Во живо“, го нападна Огњен Амиџиќ дека ја украј неговата идеја за емисијата „Ами Џи шоу“.-Вечерва некој на Твитер ми […]