Ознака: Ендрју и Рејчел Монтаг

Занимливости

Брачна двојка за два месеци станале милионери, благодарејќи на короната

Британската брачна двојка Ендрју и Рејчел Монтаг заработиле неверојатни 30 милиони фунти за нешто повеќе од два месеци, пишува The Sun. На почетокот на карантинот во Велика Британија, тие ја […]