Ознака: ендрју џоунс

Живот

Му вградиле вештачко срце за да преживее, но тој е СЕКОЈ ДЕН во теретана. Погледнете како изгледа!

Ендрју Џоунс (26) од Калифорнија, се занимава со бодибилдинг и навистина ништо не може да го спречи да вежба. Тој оди во теретана со вештачко срце коешто го носи во […]