Ознака: енергетски пијалак

Избор на уредникот

Храна која никогаш повеќе нема да се осмелите да ја купите!

Избегнувајте ги строго овие производи од вашата листа на купување – без разлика дали се со ознаки дека не содржат слични продукти за кои и нее баш така, фалсификати, драстично […]

Црна хроника

Тројца малолетници од Скопје се затруле со енергетски пијалак

Тројца малолетници од Скопје вчера се затруле од енергетски пијалок кој го купиле во трговскиот комплекс „Радишани“, соопшти МВР.Вчера во 17:01 часот од Детска клиника при Клинички центар-Мајка Тереза во […]