Ознака: Еранди Елизабет Гутиерез

Фото

Ја прободела најдобрата другарка 65 пати поради оваа фотографија на Фејсбук

Шеснаесетгодишната Еранди Елизабет Гутиерез, била уапсена откако ја убила својата најдобра другарка Анел Баез.Тинејџерката од Мексико својата другарка ја прободела дури 65 пати откако таа објавила фотографија на Фејсбук, каде […]