Ознака: Ермира Мехмети

Вести

Оружјето пронајдено во станот на братот на Ермира е истото со она од Диво Насеље и од нападот на Владата!

Триесетина гранати за рачен ракетен фрлач од ист вид со какви во два наврата беше гранатирана зградата на Владата во 2014 и 2007 година, а какви што беа запленети и […]

Вести

Во станот на братот на Ермира Мехмети пронајден цел арсенал на оружје!

Во подрумските простории кои биле дел од сопственоста на станот на постариот брат на доскорешната пратеничка на ДУИ Ермира Мехмети, Ермаљ, во текот на вчерашниот ден бил пронајден цел арсенал […]

Вести

На интернет се појавија нови прислушувани разговори од македонски политичари

Снимки од незаконски прислушувани разговори се појавија на фан страна на Facebook. Оној кој ја уредува страната тврди дека станува збор за снимки на пратеничката Ермира Мехмети и екс вице […]