Ознака: еротска книга

Сцена

Еве која еротска книга Пријовиќ ја читаше пред очите на Филип на одморот во Будва

Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ овие денови уживаат на црногорското приморје. Српски Телеграф го улови познатиот брачен пар пред еден луксузен хотел во Будва додека пејачката уживала и читала книга, […]