Ознака: ескорт

Љубов и секс

Таа има 19, а тој 38 години: И дава 1.000 евра да одат на кафе, а и купува и скапи подароци – тврди дека немале односи

Се повеќе млади жени пронаоѓаат постари богати мажи кои можат да им го овозможат луксузот за кој сонуваат. Една од нив е и Џема, девојка која има 19 години, додека […]

Живот

Родителите во очај: Мисица ја продава невиноста во Дубаи за 12.000 евра

Руската мисица Ана Фешенко отиде во Дубаи да ја продаде невиноста за 12.000 евра, тврди нејзината мајка, која јавно ја повика да се врати дома.Ана беше прва придружничка на изборот […]