Ознака: Ехуд Арие Ланиадо

Љубов и секс

Милијардер умре додека му го зголемувале пенисот

За време на операцијата за зголемување на пенисот во Париз, од срцев удар починал милијардерот и трговец со дијаманти, 65-годишниот Ехуд Арие Ланиадо. Ланиадо бил во засега неименувана приватна клиника […]