Ознака: Е класа

Автомобилизам

Протекоа фотографии од новиот мерцедес “Е класа“

Мерцедес следните месеци ќе дебитира со својата освежена верзија “Е класа“ на саемот на автомобили во Детроит. За таа цел пред извесно време на интернет беше поставено видео кое најавува […]