Ознака: женски грди

Љубов и секс

Момци имаме одлични вести за вас: Гледањето во женски гради ќе ви помогне подолго да живеете

Само 10-минутно гледање во женски гради за мажите има ист ефект како и 30-минутни аеробик вежби, тврди д-р Карен Ветербај. Едно необично истражување што било спроведено на 200 испитаника во […]