Ознака: Жереми Менез

Меѓународен фудбал

Менез: Можеме да ја освоиме Лигата на Шампионите

Крилниот играч на екипата на Париз Сент Жермен, Жереми Менез, изјави дека неговиот тим би можел да дојде до титула во Лигата на Шампионите. Победата против Порто со резултат 2-1 […]