Ознака: жељко

Сцена

Го учи од мали нозе: Откако сите ја видоа оваа глетка го променија мислењето за Вељко, еве каде го однесе синот неколку месеци по раѓањето

Синот на Цеца заедно со нејзиниот внук речиси ги разнежнија сите фанови кои го следат на социјалните мрежи нејзиниот син. Имено Вељко Ражнатовиќ заедно со синот заминаа на пазарење за […]

Сцена

И Цеца е типична балканска баба: Пејачката се пофали како е облечен нејзиниот внук ова зимо, нема дете да ја нема оваа облека дома

Гордата баба Цеца никако да се одвои од своето внуче од синот Вељко Ражнатовиќ. Таа на својот Инстаграм профил сподели фотографии од малиот Жељко кој е облечен во зимска јакна […]

Сцена

Вељко е вистински татко- кога ќе дознаат Цеца и Богдана каде го однесе својот син ќе се стопат

Младиот боксер Вељко Ражнатовиќ неодамна стана татко, а секој слободен момент го поминува со својот син Жељко. Имено, Вељко реши да го однесе својот син во зоолошката градина, па го […]

Сцена

Грижлива тетка: Анастасија се труди да го заспие малиот Жељко

Анастасија Ражнатовиќ е грижлива и прекрасна тетка, ќе заклучите по видеото кое го објави на Инстаграм, на кое е снимена како се труди да го заспие малиот Жељко, нејзиниот внук. […]

Сцена

Цеца прегорда на внукот: Видете како помина крштевањето на Жељко!

Младата брачна двојка Вељко Ражнатовиќ и неговата сопруга Богдана, вчера, 12 јули 2020 го крстија својот првородениот син Жељко. Гордиот татко ја објави првата фотографија од неговиот наследник во прегратките […]

Сцена

Мајката на Богдана речиси се онесвестила кога ги дознала резултатите на ќерката и нејзиното бебе откако се тестираа од коронавирус

Откако целиот Балкан дозна дека Светлана Цеца Ражнатовиќ е позитивна на коронавирусот заедно со својот син, денеска српските медиуми како гром од ведро небо ги објавија резултатите на Богдана и […]

Сцена

Денеска е најсреќниот ден во семејството Ражњатовиќ: Погледнете како се слави во домот на Цеца после раѓањето на бебето

Вељко и Богдана Ражњатовиќ денеска ста=наа родители, а убавата вест се слави во домот на Цеца во Белград. Анастасија на својот Инстаграм профил објави дел од атмосверата во нивниот дом. […]