Ознака: жолчка од јајце

Занимливости

Само ги протрил прстите со лук – цел свет е воодушевен од трикот со кој ги одвоил белките од жолчките

Калум Греј на ТикТок споделил видео во кое тој покажува трик кој многу често го применува – со помош на лук ги одвојува жолчките и белките за секунда. Имено, на […]