Ознака: заводничка

Сцена

Мажите беа луди по злобната Руби: Актерката денес е баба, а уште е заводничка

Барбара Мори, актерката која го глумеше ликот на Руби беше сон на повеќето мажи, а се покажа дека тоа и понатаму не се менува. Актерката од бракот со Серхио Мајер […]

Сцена

Беше симпатичната Касандра, а денес е заводничка: Има 45 години и изгледа бомбастично

Венецуелската актерка, Кораима Торес која сега има 45 години, домашната публика ја запозна во 1997 година во серијата „Касандра“. Таа беше во главната улога на оваа популарна серија и ги […]

Сцена

Има 64 години, а во мини здолниште е жешка заводничка

Кристи Бринкли непрекинато добива на своја адреса комплименти за младоликиот изглед. Нејзиното појавување на забава во Њујорк повторно ги активира нејзините обожаватели кои имаат само позитивни зборови. 64-годишниот поранешен супермодел […]

Сцена

Заводлива: Адријана Лима на црвениот тепих во проѕирен златен фустан

Бразилската манекенка ги покажала сите свои адути. Адријана Лима вчеравечер мамела погледи на amfAR галата, свечен настан кој се одржува секоја година во склоп на Канскиот филмски фестивал. Прекрасниот ангел […]

Most beautiful girls

Заводничка: Девојката на Нејмер во топ форма

Бруна Маркезине, девојката на бразилската суперѕвезда Нејмар, со нова фотографија на Инстаграм ги излуде своите фанови. Бруна, како и многуте денешни убавици, опседната е со добриот изглед и објавување на […]