Ознака: загорено јадење

Занимливости

Објавила фотографија од загорена храна па сега брутално се шегуваат со неа на Твитер

Твитер може да биде забавно, но истовремено и прилично брутално место. Тоа на своја кожа го почувствувала соработничката на Фокс Њуз, Дана Перино. Имено, Дана на социјалната мрежа Твитер споделила […]