Ознака: “Задруга 4”

Сцена

Станија влегува во „Задруга 4“, ама со лични телохранители: Обезбедување ќе ја чува старлетата 24/7 од Кристијан Голубовиќ

Старлетата Станија Добројевиќ е сериозно загрижена за нејзината безбедност откако нејзиниот поранешен пријател и љубовник Кристијан Голубовиќ јавно се закани дека ќе ја убие, па реши да не препушта ништо […]

Сцена

Дарко Лазиќ се појави во Задруга со шешир! Милјана се скамени, останатите зачудено го погледнаа

Пејачот Дарко Лазиќ не престанува да изненадува со своите трансформации, а овој вторник беше гостин на забавата на Задруга 4, која започна нешто по полноќ.  Дарко ќе ги забавува задругаритете […]