Ознака: Заечар

Балкан

Незапаметен злочин во Заечар: Силувани мајка и нејзините ќерки

Полицијата го уапсила 42-годишниот И.Ќ. поради повеќе кривични дела – станува збор за силување и насилство во семејство. Во полиција го пријавила невенчаната сопруга која тврди дека И.Ќ. ги силувал неа […]

Балкан

ПОЛИЦАЈЦИТЕ ПЛАЧЕЛЕ врз телото на 3-годишното дете: ГРОЗОМОРНА СЛИКА на местото каде е убиена Ангелина

На малата Ангелина и бил скршен черепот откако монструмот кој ја земал од роденден ја удирал со камен во главата. Детето лежело во локви крв.Полицајците кои го пронајдоа телото на […]