Ознака: закажан термин

Сцена

Луна ги загрижи своите фанови: „Утре имам закажано на лекар“

Поранешната учесничка на реалити шоу „Задруга“, Луна Џогани (24), открила дека има здравствен проблем, заради кој треба да посети лекар. Имено на Луна и на Марко Миљаковиќ на Инстаграм лајв […]