Ознака: запечени тиквици

Кулинарство

После овој рецепт, ТИКВИЧКИТЕ ќе ги засакате уште повеќе: ФАНТАСТИЧЕН РУЧЕК за само 20 минути – ЗАПЕЧЕНИ ТИКВИЦИ

После овој рецепт, ТИКВИЧКИТЕ ќе ги засакате уште повеќе: ФАНТАСТИЧЕН РУЧЕК за само 20 минутиСостојки: 3 тиквици (малку поголеми) 2 лажици маслиново масло 3 млад кромид босилек 150 гр изрендано […]