Ознака: зара

Мода

Елеганција од Зара за Божиќ – фото

Елегантност, софистицираност и безвременост е тоа што ни го нуди Зара за престојните Новогодишни и божиќни празници. Класичните прачиња облека што се наоѓаат во нивниот најнов каталог Twelve сигурни сме […]

Мода

Must have накит за оваа сезона од ZARA

Накитот е единствениот моден детал кој и наједноставниот изглед знае да го направи гламурозен… Лесно ја разбива секоја модна комбинација и на совршен начин се вклопува со бела кошула или […]

Мода

Топ 10 вечерни чанти од Зара

 Во прилог ви донесуваме топ 10 чанти за вечерни излегувања од Зара. Овој супер бренд неодамна ја отвори најголемата Зара продавница на Балканот. Со интересната и квалитетна гардероба брзо ги […]