Ознака: засладувач

Кулинарство

Домашен “зелен“ сладолед во кој може да уживате во неограничени количини!

Од овој сладолед може да јадете колку што сакате без да почувствувате ни грамче грижа на совест. Напротив, сладоледот е здрав и одличен е за секоја диета. Како да го […]