Ознака: затегната

Сцена

Секси и затегната: Џенифер Лопез објавила провокативна фотографија по вежбање

Пејачката и актерка Џенифер Лопез, овие денови има настапи во клубот “Planet Hollywood” во Лас Вегас, поради што напорно вежба за да ги доведе својата линија и кондиција на завидно […]