Ознака: за детски болести

Вести Македонија

Клиника за детски болести: Нема повредени пациенти!

На одделението за хематолошки болести при Клиниката за детски болести, вечерва настана пожар на терасата на првиот кат, информираа од Клиниката. -Противпожарната екипа веднаш интервенираше и го локализираше пожарот. Не […]