Ознака: за прв пат

Црна хроника

Јелена Карлеуша за прв пат се огласи по смртта на мајка и: Нејзините зборови ги откриваат болката и очајот заради заминувањето на Дивна

Јелена Карлеуша за прв пат се огласи на социјалните мрежи по смртта на мајка и Дивна Карлеуша. “Во болка и очај ги известуваме сите кои ја сакаа и почитуваа нашата […]