Ознака: зборува

Магазин

За овој преубав пар на матура со денови зборува целиот регион: Ангела и Дамјан испратија важна порака

Ангела Богојевиќ (18) и Дамјан Томиќ (19) станаа главна тема за јавноста ширум регионот, откако на социјалните мрежи ги објавија нивните фотографии од матура. Сите беа воодушевени затоа што овие […]

Занимливости

Хаска што зборува

Ова куче навистина зборува, не е возможно да не го сакате. Погледнете го видеото и уверете се.Ова куче навистина зборува, не е возможно да не го сакате. Погледнете го видеото […]