Ознака: звезди

Сцена

Цеца ја копира Ким Кардашјан

Цеца Ражнатовиќ во моментов престојува во Будва каде ужива со својата ќерка Анастасија и пријателите. Фолк ѕвездата е активна на социјалните мрежи каде објавува интересни фотографии. А, она што на сите […]

Сцена

Видео: Згодната Аделина повторно покажа малку повеќе

Аделина Таири заедно со својот партнер Ванчо Ангелески, повторно воодушевија нa сцената во втората епизода од шоуто „Танц со ѕвездите“, кое се емитува на националната телевизија. Погледнете го видеото и […]