Ознака: звонко станковски

Вести

ФОТО: Нов демант за интервјуто на Чомовски со Богоевски!

Интервјуто на Александар Чомовски со Слободан Богоевски беше интервју во кое беа искажани лаги сѐ со цел да се изманипулира јавноста, во пресрет на изборите закажани на 11 декември.Jавноста веќе […]