Ознака: згоден

Сцена

Најпосакуваниот хрватски актер во врска со 16 години помлада девојка

Хрватскиот актер, 36 годишниот Иван Херцег кој веќе со години важи за еден од најпосакуваните ергени во регионот, по гласините за новата љубов се појави во јавност со својата девојка, […]

Фото

И ДА НЕ СТЕ ГЛАДНИ, НЕГО БИ ГО ГРИЦНАЛЕ! Поради него секоја жена би ја прекршила диетата!

Дека готвачите можат да бидат и те како згодни, потврдува Франко Норгијег од Перу, за кој лудуваат жените во светот.доколку не сте гладни, веруваме дека него радо би го грицнале.Овој […]