Ознака: зет

Сцена

Пејачката ја снимаше Анастасија и нејзиното момче- еден детаљ ќе ви открие во каков однос е Цеца со идниот зет

Фолк пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ покажа на сите каков иден зет ќе има, а доказ за тоа е видео снимката која ја направи пејачката. Иако таа ретко снима детали од […]

Сцена

СЕВЕРИНА ГО ПРИЈАВИЛА ПОРАНЕШНИОТ ЗЕТ ЗА КИДНАПИРАЊЕ: ТОЈ ГИ ОБЈАВИЛ И НЕЈЗИНИТЕ ГОЛИ ФОТКИ?

Северина и членови на нејзиното семејство го пријавиле поранешното момче на нејзината внука од сестра за киднапирање и држење во заложништво, под закана со оружје. Овој немил настан наводно се […]

Вести

Хорор во Тетово! Се обидел да го убие зетот

Четириесет и две годишниот А.А. од Зајас е сериозно повреден од братот на неговата сопруга. Инцидентот се случил вчера околу 10 часот во тетовската болница.Според информациите од полицијата А.А. и […]