Ознака: зима2019

Мода

Стилска инспирација со змиски принт, кој моментално е моден хит

Покрај леопардскиот принт, на модната сцена завладеа и змискиот принт. Сакоа, панталони, чизми, чанти, колани, блузи… овој актуелен моден тренд можете да го најдете речиси на секој излог. Иако е […]