Ознака: зоран бушин

Сцена

ПОЗНАТ ПЕЈАЧ ГО ПРЕЖИВЕА НАПАДОТ ВО ЖИТИШТЕ: Зеде калашников и почна со рафална стрелба по луѓето…

Натпреварувач во актуелната сезона на „Ѕвездите на Гранд“ Зоран Бушин синоќа се нашол во морничава ситуација за време на својот настап во Житиште, во близината на Зрењанин, кога Синиша Златиќ […]